×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 439

Апартман TIM 1

Апартманот Тим 1 се наоѓа спроти градскиот парк, близу до сите кафани и ресторани во Дебар Маало поточно спроти Вардар Мебел.

Има една спална соба, дневна соба, тераса, кујна, и тоалет. На втор спрат во нова зграда.

Цената за 2 лица е 35 евра, за 4 лица се доплаќа плус 5 евра заради користење на усте еден сет постелина.

Additional Info

  • Рангирање: 9
  • Локација: Скопје
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…