×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 439

Апартмани Николиќ

Апартманот се наоѓа во станбениот комплекс во Маврово, на 10 минути пешачење од Старата Стаза и 900m оддалеченост од СКИ лифтот Стар.

Апартманот нуди комфорно сместување на одлична локација во Маврово со прекрасен поглед кон планината и езерото.

Располага со комплетно опремена кујна, дневна просторија со кабловска ТВ, интернет, греење, спална соба, тоалет  и тераса.

Паркингот за вашите возила е обезбеден и бесплатен за користење.

Дојдете во Маврово на скијање, шетање или уживање и имјте пријатен престој во апартман Николиќ.

Additional Info

  • Рангирање: 9
  • Локација: Маврово
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…