×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 439

Вила Ноар

Викендица Ноар се наоѓа на Шапка. Лоцирана во прекрасна и еколошки чиста природа и лесно достапна, оваа вила е на 100 метри оддалеченост од ресторан Ноли.

Викендицата содржи 3 спални, 1 дневна, кујна, тераса и купатило. Капацитетот е до 10 лица. Одлична викендица за друштва или семејства.

Располага со греење, кабловска ТВ и бежичен wi-fi интернет. Нуди и бесплатен паркинг.

Се изнајмува во текот на сите сезони. Повелете во викендица Ноар

Additional Info

  • Рангирање: 9
  • Локација: Попова Шапка
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…