×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 439

Вила Бело Езеро

Вила „Бело Езеро„ се наоѓа на одлична локација во строг центар, поточно на самиот кеј на Охридското Езеро. Располага со 8 двокреветни соби, и два апартмани.

Сите се комплетно опремени, клима, кабловска, тв, интернет, сопствено купатило, мини-фрижидерчиња. Цените на собите се различни во зависност од нивната големина и капацитет.

Additional Info

  • Рангирање: 9
  • Локација: Охрид
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…